Hledat učebnice

+

O projektu

Dovolte, abych se představil. Mé jméno je Dominik Andrýsek a jsem zakladatel internetové stránky pukapuka.cz (v překladu skripta). Tento projekt vznikl v roce 2016 za účelem pomáhat studentům po celé České republice. Naší snahou je zprostředkovat prodej použitých učebnic a skript mezi studenty všech vysokých škol.

Proč?

Sám jsem studentem ČVUT a tak moc dobře vím, jak je někdy těžké sehnat potřebnou učebnici či skripta ke svému studiu. V knihovně všechno beznadějně vypůjčené, výtisků k zakoupení ani ne polovina co studentů. V lepším případě když skripta člověk sežene, nejedná se o nejlevnější záležitost. Po mnoha podobných situacích, jsem se rozhodl najít způsob, jak vytvořit přehledný a zároveň jednoduchý systém prodeje použitých učebnic mezi studenty. Určitě každý student rád ušetří nějakou tu korunu nebo naopak nějakou vydělá a využije ji pro lepší účely.

Do budoucna?

Jestliže se tato služba osvědčí a budeme mít podporu Vás uživatelů, rádi bychom rozšířili učebnice a skripta i o elektronickou podobu a výukové materiály pro veškeré studium na vysokých školách. Dále bychom rádi expandovali k našim východním sousedům na Slovensko a vytvořili tak pro ně stejné zázemí ke studiu, jako tady u nás. Aby se všechny tyto plány, sny a cíle staly skutečností, je nezbytná Vaše podpora a spolupráce.

Jsme si vědomi toho, že konstruktivní kritika nebo sebemenší nápad, je pro další růst naší internetové stránky Pukapuka to nejdůležitější. Proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Spolupráce s Vámi je u nás na prvním místě.

Bc. Dominik Andrýsek – zakladatel pukapuka.cz